22 Şubat 2020, Cumartesi
Etiketler GE Yenilenebilir Enerji

Etiket: GE Yenilenebilir Enerji

Gazi RES için GE’nin 4.8 MW’lik Cypress türbinleri kullanılacak

GE Yenilenebilir Enerji, bugün Türkiye’de bulunan 51 MW’lık Gazi 9 Rüzgâr Enerji Santrali için GE imzasını taşıyan 4,8 MW’lık Cypress ünitelerini sağlamak üzere Sanko Enerji tarafından seçildiğini duyurdu.

GE’nin Bergama fabrikası 500’üncü rüzgar türbin kanadını üretti

GE Yenilenebilir Enerji, İzmir Bergama’da bulunan ve 2 yıldır üretim yapan yeni rüzgar türbini kanadı üretim tesisinde, 500’üncü rüzgar türbini kanadını ürettiğini duyurdu.

GE Yenilenebilir, 5 rüzgar santraline 49 türbin sağlayacak

GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji ile yaptığı tedarik anlaşması kapsamında Kirazlı, Meryem, Şile, Pamukova ve Mahmut Şevket rüzgar santralleri için her biri 3 MW’lık toplam 49 türbin sağlayacak.

Borusan 138 MW’lık Saros RES projesi için GE ile anlaştı

Borusan EnBW Enerji, yatırım tutarı 190 milyon dolar olan 138 MW kapasiteli Saros RES için GE Yenilenebilir Enerji’nin 158 metrelik rotor çapına sahip 27 Cypress ünitesini temin etmek üzere anlaşma imzaladı.

İzmir 1.300 MW kurulu güçle rüzgar enerjisinin başkenti

İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mehmet Yavuz, İzmir’de kurulan rüzgar santrallerinin toplam kurulu gücünün 1.300 MW’yi geçtiğini, toplam yatırımın ise 2 milyar dolar seviyesine ulaştığını söyledi.

GE Yenilenebilir Enerji, Türkiye’de 300 kişiyi işe alacak

GE Yenilenebilir Enerji bünyesinde bulunan LM Wind Power, dünya genelinde artan rüzgâr enerjisi talebine cevap vermek için Türkiye'deki rüzgâr türbin kanadı fabrikasında 300 kişilik ek istihdam oluşturmayı hedefliyor.

Fina Enerji, 410 MW’lik RES projeleri için GE ile anlaştı ...

GE Yenilenebilir Enerji ve Fina Enerji toplam 410 MW kurulu güce sahip potansiyel sekiz proje için mutabakat anlaşması imzaladı.

GE, 4.8 MW’lik en büyük kara türbinini tanıttı

GE Yenilenebilir Enerji, yeni 4.8-158 kara tipi rüzgar türbinini tanıttı. Yeni rüzgar türbini, GE'nin bugüne kadarki en yüksek verimliliğe sahip türbini olma özelliğini taşıyor. Segmentteki...